اخبار

فرمانداری بانه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در دیدار با فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستان سقز:

غالب شدن خرد جمعی راه برون رفت از مشکلات است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در دیدار با فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستان سقز:

حسین خوش اقبال در دیدار و نشست با فعالان سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، مدنی و اصحاب رسانه شهرستان سقز افزود:باید با خردورزی و در کنار هم به دور از جناح بازی و سیاسی کاری در راستای توسعه و آبادانی استان کردستان تلاش کنیم.
وی عنوان کرد:احزاب، سازمان های مردم نهاد، سمن ها و اصحاب رسانه به عنوان بدنه پویا و فعال جامعه بایستی در راستای خدمت بیشتر به مردم و سازندگی و کمک به مجموعه مدیریتی شهرستان تلاش کنند.
وی با بیان اینکه مردم سرمایه های این نظام هستند و روزهای سخت کنار نظام و انقلاب بوده اند تصریح کرد: مردم باید در تصمیم سازی و تصمیم گیری نیز نقش ایفا کنند.
خوش اقبال با اشاره به اهمیت مسئولیت در نظلام اسلامی و ولی نعمت بودن مردم تاکید کرد: مدیرانی که نتوانند رضایتمندی مردم را ایجاد کنند باید بروند.
معاون سیاسی استاندار با بیان اینکه بحث پیگیری مسائل و مشکلات مرزی کردستان به جد در دست پیگیری است عنوان کرد: مردم استان دین خود را نسبت به انقلاب و نظام ادا کرده اند و دولت در کنار مرزشنیان است.
او با اشاره به رای 83 درصدی مردم به دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، خطاب به فعالان سیاسی، اجتماعی و مدنی و اصحاب رسانه گفت: امروز همه ما بایستی برای اجرایی شدن شعارها به دولت کمک کنیم.
خوش اقبال در بخشی دیگر از سخنان خود، رسانه ها را زبان گویای مردم و رابط و واسط بین مردم و مسئولان برشمرد و بیان کرد:نقد منطقی و منصفانه و ارائه راهکار توسط اصحاب رسانه در راستای رفع مشکلات بسیار مهم و تاثیر گذار است./ استانداری کردستان

 

بازدید [ 462 ]
برچسب ها