اخبار

به مناسبت هفته کارگر

مهندس امین زاده، سرپرست فرمانداری شهرستان بانه طی پیامی هفته کار و کارگر را به تمامی کارگران زحمتکش و شریف شهرستان بانه تبریک گفت.

مهندس امین زاده، سرپرست فرمانداری شهرستان بانه  طی پیامی  هفته کار و کارگر را به تمامی کارگران زحمتکش و شریف  شهرستان بانه تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل است  : 

جایگاه کار و کارگر در دین مبین اسلام چنان است که پیامبر عظیم الشأن اسلام دستان یک کارگر را می‌بوسد و می‌فرماید: "این دستی است که آتش جهنم آن را نمی‌سوزاند". سخن ارزشمند و حرکت زیبای پیامبر گرامی اسلام، نشانگر نهایت احترام و ادبی است که اسلام برای کارگر قائل است.
و اکنون  به پاس خدمات صادقانه و بي آلایش این کارگران شريف، مؤمن و زحمتکش ايران اسلامي در سالی که از سوی مقام معظم رهبری  به سال جهش تولید مزین گشته ، بدون شک کارگران عزیز و گرانقدر به عنوان قشری متعهد و زحمتکش در تحقق این شعار نقش بی بدیل دارند. 
، فرصتي مغتنم است تا به تأسي از پيامبر گرامی (ص)، زحمات بي بديل آنان را ارج نهيم.

 اينجانب ضمن تقدير و تشکر از كارگران متعهد و پرتلاش شهرستان بانه  به پاس زحمات صادقانه آنان در عرصه کار و تلاش و فعالیت، هفته کار و کارگر را به يكايك آنان تبريک عرض نموده و توفيق و سلامتي همه آنان را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم. 
 

بازدید [ 24 ]
برچسب ها