اخبار

فرمانداری بانه

نشست روسای کارگروه های ستاد پدافند غیرعامل شهرستان بانه در آستانه هفته پدافند غیر عامل

فرماندار شهرستان بانه مصونیت بخشی، تاب آوری و ایمن سازی زیر ساخت های مهم و حیاتی را از طریق مدیریت کارآمد و ارتقای اثربخشی به موقع پدافند غیرعامل امکان پذیر دانست.
نشست روسای کارگروه های ستاد پدافند غیرعامل شهرستان بانه در آستانه هفته پدافند غیر عامل

محمد فلاحی در نشست رؤسای کارگروه های ستاد پدافند غیرعامل شهرستان بانه با اشاره به مرزی بودن و شرایط ویژه این شهرستان، بر تعمیق و نهادینه سازی پدافند غیر عامل به منظور مقابله با مشکلات جنگ نرم و تهدیدات سایبری تأکید کرد و خواستار اولویت دادن به آموزش، اطلاع رسانی و اقدامات فرهنگی در این راستا شد.
وی همچنین با اشاره نزدیک شدن به هفته نکوداشت پدافند غیر عامل، تنوع و فراگیری برنامه های عمومی و تخصصی، معرفی دستاوردها، گفتمان سازی و نهادینه کردن آگاهی در میان مردم درچارچوب پدافند غیرعامل را مهم ترین اولویت های این هفته در شهرستان بانه برشمرد.
گفتنی است در هفته پدافند غیرعامل امسال با شعار «پدافند غیرعامل، حصول اطمینان از مصونیت و آمادگی کشور»، از ششم تا دوازدهم آبان ماه، برنامه های متنوعی شامل تشریح دستاوردهای دستگاه های اجرایی از طریق رسانه ها، برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی، جشنواره، نمایشگاه، مسابقه، همایش سایبری، رونمایی از کتب و تجلیل از فعالان و صاحبان مقالات و آثار علمی برتر، رزمایش های آمادگی و امداد و نجات، دیدار با ائمه جمعه و جماعات و همایش ها و نشست های تخصصی در شهرستان بانه برگزار می شود.

بازدید [ 596 ]
برچسب ها