اخبار

پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز در جمع نمازگزاران بانه ای:

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس، از تلاش ها و پیگیری های استاندار کردستان در راستای رسمی شدن مرز سیرانبند قدردانی کرد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس، از تلاش ها و پیگیری های استاندار کردستان در راستای رسمی شدن مرز سیرانبند قدردانی کرد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش‌های بهمن مرادنیا استاندار کردستان در زمینه پیگیری رسمی شدن مرز سیرانبند، این تلاش‌ها را دلسوزانه و خستگی‌ناپذیر توصیف و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد گشایش این مرز و تحقق یکی از خواسته ها و مطالبات دیرین مردم بانه باشیم.

دکتر محسن بیگلری که پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز در جمع نمازگزاران بانه ای سخن می گفت، همچنین از رفع ایرادات شورای نگهبان به ایجاد منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان در مجلس خبر داد و اظهار داشت: تا پایان امسال منطقه آزاد تجاری بانه-مریوان و رسمی شدن مرز سیرانبند تحقق می‌یابد.
بیگلری اتمام فاز اول منطقه ویژه اقتصادی بانه، چهار بانده شدن کامل جاده اصلی بانه-سقز تا دو سال آینده، اتمام احداث فرودگاه سقز تا پایان سال آینده و طرح های مهم و زیربنایی دیگر را از جمله اقدامات مهم انجام شده در منطقه و مهم ترین ظرفیت‌های موجود در زمینه ایجاد منطقه آزاد تجاری در بانه برشمرد.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود همچنین از رفتار سنجیده و وزین مردم بانه و تلاش ها و تدابیر سرپرست فرمانداری و مجموعه شورای تامین این شهرستان در جریان اغتشاشات هفته های اخیر قدردانی کرد و پرهیز از ناآرامی در بانه را موجب افتخار نظام و مسئولان، و دوری از هرگونه آسیب و تبعات سوء ذکر کرد.

 

بازدید [ 192 ]
برچسب ها