اخبار

فرمانداری بانه

نواخته شدن زنگ «مهر و مقاومت» در مدارس شهرستان بانه

30 هزار دانش آموز بانه ای امروز همزمان با سراسر کشور، مدارس این شهرستان را با بوی مهربانی و دانش اندوزی عطرآگین کردند.
نواخته شدن زنگ «مهر و مقاومت» در مدارس شهرستان بانه

در مراسمی که به مناسبت فرارسیدن اول مهر، زمان آغاز بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد، رئیس سازمان دانش آموزی استان کردستان گزارشی از تمهیدات و اقدامات گسترده در اداره کل آموزش و پرورش کردستان در راستای اجرای پروژه مهرارائه داد.
عبدالهی یکی از مهمترین کارکردهای نوین آموزش و پرورش را نهادینه کردن توانایی ها و تقویت باورها و اعتماد به نفس در دانش آموزان ذکر کرد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بانه هم در این مراسم از آغاز فعالیت آموزشی در کلیه مقاطع و مدارس شهری و روستایی با حضور 30 هزار دانش آموز شهرستان بانه در نخستین روز از مهرماه و همزمان با سراسر کشور خبر داد.
رضا خضری همچنین با اشاره به مهم ترین موفقیت های مجموعه آموزش و پرورش شهرستان بانه در چند سال اخیر، کسب رتبه برتر استان توسط انجمن اولیاء و مربیان شهرستان بانه برای چهارمین سال متوالی، کسب رتبه برتر استان توسط هسته های مشاوره دانش آموزی این شهرستان برای دومین سال متوالی، کسب رتبه اول استان در زمینه پرورشی و کسب رتبه برتر استان در میان مدیریت های آموزش و پرورش شهرستان ها را برجسته ترین این افتخارات توسط مربیان، معلمان و اولیای دانش آموزان ذکر کرد.
در این مراسم که با حضور امام جمعه بانه، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان بانه، اعضای شورای آموزش و پرورش، مسؤلان ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی، اعضای شورای اسلامی شهر بانه، جمعی از بازنشستگان و پیشکسوتان فرهنگی و والدین دانش آموزان در دبستان دخترانه هیأت امنایی شهید بهشتی بانه برگزار شد، دانش آموزان با اهدای شاخه های گل به تمثال بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، با آرمان های امام راحل (رح) و شهیدان تجدید میثاق کردند.
دانش آموزان همچنین با اجرای مقاله، دکلمه، سرود و آهنگ های انقلابی، فرارسیدن ماه مهر و هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند.
 

بازدید [ 553 ]
برچسب ها