اخبار

فرمانداری بانه

همایش ائمه جمعه و جماعات شهرستان بانه با عنوان روحانی انقلابی

فرماندار شهرستان بانه: با بهره برداری از طرح انتقال اضطراری آب سد عباس آباد به شهر بانه در دهه مبارک فجر امسال، یکی از نگرانی های مهم روحانیان، مردم و مسولان در زمینه تأمین آب آشامیدنی مورد نیاز ساکنان شهر بانه برطرف شد.
همایش ائمه جمعه و جماعات شهرستان بانه با عنوان روحانی انقلابی

محمد فلاحی در همایش ائمه جمعه و جماعات شهرستان بانه 《روحانی انقلابی》 با بیان این مطلب افزود: امسال همچنین با همراهی ائمه جماعات و کمک شهروندان، 3 هزار انشعاب آب به مشترکان جدید در محله های حاشیه شهر بانه واگذار شده است.
فلاحی از استقرار کمیته ای به منظور پایش و رصد عملکرد دستگاه های اجرایی و بانک ها در فرمانداری شهرستان بانه و پیگیری جدی عملکرد مدیران و کارکنان ادارات خبر داد و تصریح کرد: کوچکترین اقدامات دستگاه ها که منجر به نارضایتی مردم و عدم نتیجه گیری از پیگیری های اداری آنان شود، رسیدگی خواهد شد.
وی از روحانیان خواست مشکلات و نارسایی های موجود را به طور مستقیم با وی و مسولان کمیته رصد در میان بگذارند و اطمینان داشته باشند که با جدیت پیگیری خواهد شد.
فرماندار بانه با اشاره به ضرورت تقویت بسترهای امنیت و آرامش سیاسی و اجتماعی برای افراد جامعه با همکاری و همفکری روحانیان، بر حفظ و صیانت از کرامت خانواده به عنوان پیشینه، هویت و جایگاه رشد و بالندگی افراد در جامعه اسلامی - ایرانی ما و همچنین تلاش همه جانبه برای مقابله با برنامه های ارزش ستیز و مخرب دشمنان تأکید نمود.
وی در ادامه با بیان اینکه فضای مجازی هم می تواند فرصت باشد و هم تهدیدی برای پایه های فکری و امنیت اجتماعی افراد و خانواده ها محسوب شود، از روحانیان منطقه خواست در زمینه هدایت فکری جامعه و بهره گیری مطلوب از فضای مجازی نیز ایفای نقش کنند.

 

بازدید [ 667 ]
برچسب ها