اخبار

فرمانداری بانه

همایش بزرگ تلاش و امید در گرامیداشت دهه مبارک فجر

در همایش بزرگ تلاش و امید، از برترین های آزمون سراسری سال 96، کنکور کاردانی و دانش آموزان برتر در امتحانات نهایی شهرستان بانه تجلیل شد.
همایش بزرگ تلاش و امید در گرامیداشت  دهه مبارک فجر

در همایش بزرگ تلاش و امید که با حضور فرماندار شهرستان بانه، معاون پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش کردستان، اعضای شورای اسلامی و شهردار بانه، جمع زیادی از مسولان، فرهنگیان، خانواده ها و نخبگان علمی و دانشگاهی، و در سالن اجتماعات شهرک صنعتگران بانه برگزار شد، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی درخشش و افتخار آفرینی ستارگان علمی را حاصل همت و تلاش همه ارکان این فرآیند شامل خانواده ها، دانش آموزان و مربیان ذکر کرد.
مهندس محسن بیگلری بانه را دیار بزرگ مردان و شیرزنان فاخر علمی و دانشگاهی توصیف و تصریح کرد: نخبگان بانه ای در بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از جمله دانشگاه کردستان، بیشترین کرسی های علمی را در اختیار دارند.
وی با اشاره به ضرورت حمایت و همراهی مردم و مسولان به ویژه خیرین از فعالیت های علمی و دانش بنیان، اظهار داشت: مسولان آینده و دیار ما را نمی سازند، بلکه تنها هموار کننده این راه هستند و باید خودمان شهر و دیارمان و هرآنچه بر آینده جامعه تاثیر گذار است را بسازیم.
 فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بانه در این همایش، بر تجلیل از همت و اراده دانش آموزان و افتخارآفرینان عرصه های علمی و فناوری این شهرستان تاکید کرد.
محمد فلاحی کسب رتبه اول استانی توسط شهرستان بانه در کنکور سراسری سال 96 و همچنین 12.5 درصد رتبه های برتر کنکور سراسری استان را نشانه عزم جدی دانش آموزان و همت مضاعف مدیران و دست اندرکاران آموزش و پرورش با همکاری خانواده ها و والدین دانش آموزان توصیف کرد.
در ادامه معاون پژوهشی، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان، با تجلیل از جایگاه والای علمی نخبگان و برترین های بانه ای در آزمون های سراسری، کاردانی و امتحانات نهایی، بر ضرورت کیفیت بخشی آموزشی در کردستان تاکید کرد.
طالب محمدی با اشاره به اینکه بیش از 67 درصد دانشجویان و مراکز آموزش عالی استان در سنندج متمرکز هستند، به اهمیت تلاش دانش آموزان و شیوه های درست آموزش های علمی در مدارس متوسطه پرداخت.

 

بازدید [ 359 ]
برچسب ها