اخبار

مراسم گرامیداشت هفته معلم و تجلیل از معلمان برتر بانه ای

همزمان با چهارمین روز از هفته گرامیداشت مقام معلم، آیین نکوداشت مقام و منزلت والای معلم در بانه برگزار و از معلمان برتر این شهرستان تجلیل شد.

همزمان با چهارمین روز از هفته گرامیداشت مقام معلم، آیین نکوداشت مقام و منزلت والای معلم در بانه برگزار و از معلمان برتر این شهرستان تجلیل شد.

در این مراسم که با حضور امام جمعه بانه، مسئولان محلی، پیشکسوتان فرهنگی و جمع زیادی از معلمان برگزار شد، سرپرست فرمانداری شهرستان بانه از شهید مطهری به عنوان الگوی ایثار و شهادت و معلم فرهیخته ای یاد کرد که مسئولان و بزرگان زیادی در محضر وی شاگردی نموده اند.

مهندس محمد امین زاده با بیان اینکه تجلیل و تکریم واقعی معلمان در عمل نمودن به آموزه های علمی، اخلاقی و تربیتی والایی است که از آنها آموخته ایم، ابراز امیدواری کرد با توجه به جایگاه والای علمی و انسان سازی معلمان از نخستین سالهای عمر هر انسان، روزی فرا برسد که تنها افرادی از میان نخبگان و چهره های برتر در آزمون‌های سراسری و علمی، در این جایگاه رفیع و ارزشمند قرار گیرند.

مهندس امین زاده با اشاره به نیک اندیشی و جایگاه معنوی مردم بانه و شهرت این دیار به شهر مناره ها و دیار اختیار الدینی ها، احداث بیش از ۶۰ واحد آموزشی خیرساز در یک دهه اخیر را نشانه نیات بلند خیرین و جایگاه معنوی علم، مدرسه و منزلت معلم در اندیشه مردم این دیار دارد.

سرپرست فرمانداری و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بانه در ادامه با قدردانی از تلاش و پیگیری‌های نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در زمینه اخذ مجوز راه اندازی آموزشکده فنی و حرفه‌ای بانه، ابراز امیدواری کرد با تلاش آموزش و پرورش در زمینه تامین فضای مناسب، در سال تحصیلی پیش رو امکان پذیرش دانشجو در این آموزشکده فراهم شود.

 

در پایان این مراسم که در سالن اجتماعات کانون فرهنگی-تربیتی ولایت بانه برگزار شد، با اهدای لوح یادبود و هدایایی از ۱۴ معلم برتر بانه ای در سطوح استانی و شهرستانی قدردانی شد.

بازدید [ 60 ]
برچسب ها