اخبار

فرمانداری بانه

همزمان با چهارمین روز از گرامیداشت هفته دولت؛

آغاز بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی در بخش آرمرده و نمشیر با حضور معاون فرماندار و مسولان شهرستان بانه و اعضای شوراهای اسلامی
همزمان با چهارمین روز از گرامیداشت هفته دولت؛

بهره برداری از پروژه بتون ریزی معابر و کوچه های شهر آرمرده

پروژه بتون ریزی معابر و کوچه های شهر آرمرده با حجم ۱۲۰۰۰ متر مربع و ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه از اعتبارات شهرداری آرمرده به بهره برداری رسید.
همچنین از ۱۰ پروژه عمرانی و خدماتی در ۸ روستای بخش آرمرده در مجموع با صرف یک میلیارد و ۳۱۱ میلیون ریال شامل: فاضلاب کشی روستاهای بارآور، داربر و سالوک سفلی، احداث پل روستای سوراب، احداث دیوار حایل روستاهای سارداب و بلکه، احداث پارک کودک و سنگفرش معابر روستای بله که، احداث پارک کودک در روستای توکل، بتون ریزی معابر و احداث پارک در روستای تاژان بهره برداری شد. 

بهره برداری از پروژه بتون ریزی معابر و کوچه های شهر کانی سور در چهارمین روز از گرامیداشت هفته دولت

حجم عملیات: ۱۰ هزار متر مربع
اعتبار: ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از اعتبارات شهرداری کانی سور
نحوه انجام پروژه: به صورت امانی و با بهره گیری از نیروی کار بومی بخش نمشیر
بتون ریزی معابر و کوچه های شهر کانی سور در ورودی از سمت سردشت، خروجی شهر به طرف بانه و محله های شرقی شهر اجرا شده است.

 

اجرای طرح سنگفرش معابر روستای "نجنه علیا" از توابع بخش نمشیر در شهرستان بانه؛

طرح سنگفرش معابر روستای "نجنه علیا"  به میزان ۳۱۵۵ متر مربع و با اعتبار یک میلیارد و ۱۲۹ میلیون ریال و کمک های مردمی۱۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

 

بهره برداری از ۴ طرح عمرانی، خدماتی و ورزشی در روستای "زرواو" از توابع بخش نمشیر

 

پارک بازی کودکان، فضای سبز و زمین ورزشی والیبال با ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار، پایگاه آتش نشانی دهیاری با ۴۸۹ میلیون ریال اعتبار و همچنین خرید خودروی حمل زباله با ۴۱۶ میلیون ریال هزینه و با مجموع اعتبار 1 میلیارد و ۱۲۵ میلیون ریال اعتبارات دهیاری و ۸۰ میلیون ریال کمک های مردمی به بهره برداری رسید.

 

بهره برداری از سنگفرش معابر و فاضلاب کشی روستاهای بخش نمشیر در شهرستان بانه؛

پروژه سنگفرش معابر روستاهای بخش نمشیر با حجم عملیات۶۴۲۰ متر مربع و اعتبار ۳۲ میلیارد ریال و 205 میلیون ریال مشارکت مردمی و همچنین پروژه فاضلاب کشی روستاهای بخش نمشیربا حجم عملیات ۵۸۹۴ متر طول و ۹۰۴ میلیون ریال اعتبار و ۱۹۵ میلیون ریال از محل مشارکت های مردمی به بهره برداری رسید.

بازدید [ 1906 ]
برچسب ها