اخبار

مدیر آموزش و پرورش بانه خبر داد:

پایگاه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۸ در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بانه دایر شده است

پایگاه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۸ در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بانه دایر شده است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بانه گفت: در راستای هدایت صحیح داوطلبان کنکور سراسری و با حضور مشاوران خبره و آگاه در زمینه انتخاب رشته، پایگاه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۸ در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بانه دایر شده است.

 رضا خضری صبح دیروز ضمن اعلام این خبرافزود: در راستای کمک و هدایت صحیح داوطلبان آزمون سراسری ۹۸ و به منظور انتخاب رشته بهتر، پایگاه مشاوره انتخاب رشته آموزش و پرورش بانه توسط مشاوران خبره و آگاه در زمینه انتخاب رشته، آماده ارائه خدمات مشاوره ای به قبول شدگان مرحله اول آزمون سراسری ۹۸ است.

 خضری تصریح کرد: داوطلبان می توانند با همراه داشتن تصویر کارنامه اولیه که از سامانه سازمان سنجش دریافت می کنند، جهت دریافت خدمات راهنمایی و مشاوره در دو نوبت صبح و عصر به این پایگاه مراجعه نمایند.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان بانه همچنین به داوطلبان در مورد وجود برخی مراکز غیرمجاز و افراد نا آگاه که با دریافت هزینه های گزاف برای داوطلبان انتخاب رشته می کنند، هشدار داد و خاطرنشان کرد: تنها پایگاه مورد تأیید سازمان سنجش آموزش کشور در بانه، پایگاه یاد شده است.

 شایان ذکر است در این مرکز راهنمایی های لازم پیرامون نحوه  پذیرش در رشته های دانشگاه فرهنگیان و مناطق محروم، تأثیر سهمیه ها، بومی پذیری، زیرگروه ها، شیوه های پذیرش دانشجو در دانشگاه های مختلف، آشنا کردن داوطلبان با محتوای کارنامه نتایج علمی و دورنمای رشته های مختلف دانشگاهی به داوطلبان ارائه می شود.

 نشانی پایگاه راهنمای انتخاب رشته. شهرستان بانه:

  بانه/ خیابان کمربندی یک/ چهارراه اداره آب/ ساختمان مرکز مشاوره خانواده

۱۷ تا ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۸

 صبح ها ازساعت ۹ تا ۱۲ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰

 

 

 

بازدید [ 150 ]
برچسب ها