اخبار

فرمانداری بانه

پرداخت 26 میلیارد ریال تسهیلات بانکی اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد حضرت امام خمینی (رح) شهرستان بانه

رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (رح) شهرستان بانه گفت: «در سال جاری بالغ بر 26 میلیارد ریال تسهیلات بانکی اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش این نهاد پرداخت شده است».
پرداخت 26 میلیارد ریال تسهیلات بانکی اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد حضرت امام خمینی (رح) شهرستان بانه

 
جلال خلیلی افزود: «این میزان تسهیلات کم بهره به 145 نفر از متقاضیان اشتغال پرداخت شده و این نهاد همچنان آماده است تا در زمینه های مختلف به مددجویان خود در قالب اجرای طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی، تسهیلات پرداخت نماید».
خلیلی سهم کمیته امداد شهرستان بانه از تسهیلات کم بهره اشتغال طی سال جاری را در مجموع 43 میلیارد و 600 میلیون ریال ذکر کرد و افزود: «مددجویان متقاضی دریافت تسهیلات می توانند در 3 شاخه تسهیلات اشتغال فراگیر، توسعه اشتغال روستایی و اشتغال خانگی مراجعه کنند تا پس از ثبت نام در سامانه های مربوطه و تشکیل پرونده آنان، به دستگاه های اجرایی و بانک ها معرفی شوند».
رئیس کمیته امداد امام خمینی (رح) شهرستان بانه با اشاره به برخی طرح های موفق اشتغالزایی که منجر به خودکفایی مددجویان شده است تصریح کرد: «پرداخت تسهیلات اشتغال در راستای ارتقای کرامت و جایگاه مددجویان با ایجاد شغل مناسب و سهمی هرچند اندک در زمینه تولید کالا و خدمات، نقش مهمی ایفا می کند».

 

بازدید [ 551 ]
برچسب ها