اخبار

پیام تبریک

پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بانه به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر؛

پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بانه به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر؛

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را به مردم با فرهنگ، غیور و انقلابی بانه تبریک گفت.
متن پیام مهندس محمد امین زاده به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
۲۲ بهمن ۱۳۵۷ یادآور گواهی تاریخ بر عظمت ملتی است که با تمام توان بر طاغوت تاخت و ضمن سرنگونی ریشه های استبداد، در سایه رهنمودهای حکیمانه امام راحل (رح) نظامی مبتنی بر اسلام و حاکمیت مردم بنیاد نهاد.
اين تغيير در نظام سياسی ايران در پی تحول روحی و معنوی مردم اين سرزمين به وقوع پيوست و اين تحول عظيم متکی به هيچ دولت و گروهی نبود و تنها با تکیه بر اسلام، رهبری امام (رح) و وحدت مردم محقق شد.
این رویداد فاخر منجر به تحولات و پیشرفت های چشمگیر در جای جای ایران اسلامی به ویژه استان کردستان و به تبع آن شهرستان بانه شد که آثار و نشانه های آن را در آبادانی و خدمات رسانی به شهرها و مناطق مختلف و حتی دوردست ترین روستاهای صفر مرزی این شهرستان به وضوح می توان دید. 
اينجانب با درود به روان پاک شهدای انقلاب و روح پر فتوح امام عزيز، طليعه چهل و یکمين بهار انقلاب و آغاز ايام الله دهه مبارک فجر را محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده های معظم شهدا، دولتمردان پرتلاش و شما مردم هميشه در صحنه و فجر آفرين تبريک عرض نموده و رشد و شکوفایی روزافزون این دیار را از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم.
محمد امین زاده
سرپرست فرمانداری شهرستان بانه

 

بازدید [ 87 ]
برچسب ها