اخبار

فرمانداری بانه

پیام تبریک فرماندار شهرستان بانه به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران؛

فرماندار شهرستان بانه در پیامی آغاز دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب ایران اسلامی را به مرزنشینان غیور بانه ای تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار شهرستان بانه به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران؛

متن کامل پیام به این شرح است:

بسمه تعالی
 دهه مبارک فجر تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که با انقلاب اسلامی خویش، صفحه ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشودند و فریاد خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین انداز کرد.
انقلاب اسلامی، پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که دین را به گونه ای می دید و می خواست که رهاننده مردم از بند استبداد و استعمار و به رسمیت شناسنده حق حاکمیت مردم به سرنوشت خویش باشد و خواستار تامین حقوق اساسی، کرامت و حرمت همه انسان هایی بود که در این مرز و بوم به سر می برند.
در آغاز ایام الله دهه فجر و بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، سی و نهمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام و دولت کریمه و همچنین مردم دلاور و همیشه در صحنه شهرستان بانه تبریک و شادباش عرض می نمایم و از خداوند سبحان، توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را مسئلت دارم.
محمد فلاحی
فرماندار شهرستان بانه

 

بازدید [ 535 ]
برچسب ها