اخبار

فرمانداری بانه

پیام تبریک فرماندار شهرستان بانه به مناسبت آغاز سال نو

محمد فلاحی فرماندار شهرستان بانه در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال نو را به مردم خونگرم این دیار تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار شهرستان بانه به مناسبت آغاز سال نو

متن پیام به این شرح است؛

بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم
یامُقَلِّبَ القُلوُبِ وَالأَبصار
یامُدَبِّرَاللَّیلِ وَالنَّهار
یامُحَوِّلَ الحَولِ وَالأحوال
حَوِّل حالنا إِلی أَحسَنَ الحال

 بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راه به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به نظاره نشست؛ فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.
... و نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با آیین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سرزندگی، پاکی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد؛ نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم.
در سالی که گذشت عشق و خلوص و صداقت را سرلوحه امورمان قرار داده و سعی در خدمتی صادقانه برای مردم قدرشناس دیار اختیارالدینی ها داشتیم، باشد که مورد رضایت پروردگار واقع گردد. در سال 97 نیز که از سوی رهبر فرزانه انقلاب به نام «سال حمایت از کالای ایرانی» مزین شده است دوباره در خدمت مردم بوده و تلاش خواهیم کرد با جبران کمبودها و نارسایی های سال گذشته، بیش از پیش در راه آبادانی و عمران دیار خاطره ها تلاش نماییم و بانه ای آبادتر و زیباتر را شاهد باشیم.
اینجانب در آستانه سال نو فرصت را غنیمت شمرده و عید بهاران و سال نو را حضور همه شما مردمان خونگرم، مهرورز و مهمان نواز شهرستان بانه تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال نو سالی سرشار از اتفاقات شیرین و رویدادهای ارزشمند به همت و کار مداوم مسؤلان و همدلی و همراهی مردم عزیز این دیار باشد (ان شاءالله).
محمد فلاحی
فرماندار شهرستان بانه

 

بازدید [ 472 ]
برچسب ها