اخبار

فرمانداری بانه

پیام تسلیت فرماندار شهرستان بانه به حادثه دیدگان زلزله استان کرمانشاه

فرماندار شهرستان بانه در پیامی ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان این واقعه، از آمادگی دستگاه های اجرایی و امداد و نجات این شهرستان جهت یاری رسانی به آسیب دیدگان خبر داد.
پیام تسلیت فرماندار شهرستان بانه به حادثه دیدگان زلزله استان کرمانشاه

متن پیام  به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وقوع حادثه دلخراش زمین لرزه در استان کرمانشاه که موجب جان باختن و مصدومیت جمعی از هموطنان و بروز خسارت به مناطق و روستاهای آن استان شد، موجب تأسف و تأثر فراوان گردید.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده های جان باختگان، سلامتی و شفای مصدومان را از درگاه خداوند مسئلت می کنم.
بدیهی است دستگاه های امدادی و یاری رسانی شهرستان بانه هم همگام با دیگر هموطنان نوع دوست، ضمن ابراز همدردی عمیق با بازماندگان این زلزله، آماده اعزام نیروهای امدادی و خدمات رسانی به مناطق زلزله زده هستند، کما اینکه در اولین ساعات پس از زمین لرزه، اکیپ های امدادی و درمانی این شهرستان به مناطق زلزله زده اعزام شده و در صورت نیاز، به همت مردم نیکوکار منطقه، در ساعات و روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت. 
محمد فلاحی
فرماندار شهرستان بانه

گفتنی است در حوالی ساعت 21:50 شامگاه یکشنبه 21 آبان 1396 زلزله ای که گفته می شود بزرگی آن در حدود 7.3 درجه در مقیاس ریشتر بوده است، در نزدیکی خانقین از توابع استان سلیمانیه عراق روی داد که تمامی استان های غربی کشورمان را هم لرزاند و متأسفانه در مناطقی از استان کرمانشاه موجب جانباختن تعدادی از هموطنان شد و شمار دیگری نیز مصدوم شده اند.

 

بازدید [ 699 ]
برچسب ها