اخبار بخشداری ها

فرمانداری بانه

گشایش نمایشگاه صنایع دستی و جشنواره بومی-محلی شهر آرمرده به مناسبت آغاز سال نو

این نمایشگاه در قالب ۲۰ غرفه به معرفی آثار فاخر صنایع دستی شهر آرمرده و روستاهای این بخش در زمینه شالبافی، کلاش بافی، پستک بافی، ادوات کشاورزی، بازی های بومی و غذاهای محلی می پردازد.
گشایش نمایشگاه صنایع دستی و جشنواره بومی-محلی شهر آرمرده به مناسبت آغاز سال نو

سید عارف رحمانی بخشدار آرمرده هدف از برپایی این نمایشگاه را ایجاد نشاط و شادابی در روستاها و ترغیب مردم به تولید دست ساخته های ارزشمند این خطه به ویژه در سال حمایت از کالای ایرانی ذکر کرد.
رحیمی خواه رئیس اداره صنایع دستی و گردشگری و دبیر ستاد خدمات سفرهای نوروزی بانه هم گفت: این نمایشگاه به مدت ۴ روز و هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۲ پذیرای علاقمندان است که حضور مهمانانی از شهر بانه شامل شهروندان و جمع زیادی از مسولان و همچنین هموطنانی که در این روزها مهمان شهرستان بانه هستند، بر شور و رونق این نمایشگاه افزوده است.
روز گذشته در آیین گشایش این نمایشگاه و جشنواره بومی و محلی که با حضور جمع زیادی از اهالی بخش آرمرده برگزار شد، گروه های هنری به اجرای برنامه های متنوع و موسیقی سنتی پرداختند.
نمایشگاه صنایع دستی و جشنواره بومی-محلی شهر آرمرده به همت بخشداری، شورای اسلامی و شهرداری آرمرده و همچنین اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بانه برپا شده است.

 

بازدید [ 267 ]
برچسب ها