اخبار

همزمان با سراسر کشور

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، راس ساعت ۸ صبح امروز در شهرستان بانه هم آغاز شد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، راس ساعت ۸ صبح امروز در شهرستان بانه هم آغاز شد.

سرپرست فرمانداری و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان بانه گفت: در این دوره از انتخابات ۹۹ شعبه ثابت و سیار اخذ رای در شهرستان بانه پیش بینی شده و در مجموع بیش از ۲ هزار نفر عوامل اجرایی شامل اعضای ستاد انتخابات، هیئت های اجرایی، بازرسی و نظارت، نمایندگان فرماندار و بخشداران، اعضای شعب، محافظین صندوق ها، رانندگان و ... دست‌اندرکار برگزاری انتخابات هستند.
مهندس محمد امین زاده خاطرنشان کرد: ۴۵ شعبه ثابت و سیار در شهر بانه و بخش مرکزی، ۱۴ شعبه در بخش آرمرده، ۲۵ شعبه در بخش نمشیر و ۱۵ شعبه در بخش ننور، کار اخذ آرای رای‌دهندگان این شهرستان را انجام می دهند.
سرپرست فرمانداری شهرستان بانه صبح امروز در اولین دقایق آغاز انتخابات با حضور در شعبه ثابت شماره ۴ شهری بانه واقع در چهار راه اداره آب، رای خود را به صندوق انداخت.
مهندس امین زاده همچنین در بازدید از شعب اخذ رای شهرستان بانه در سخنانی با اشاره به اهمیت مشارکت گسترده در انتخابات تصریح کرد: شهروندان متعهد و آگاه بانه ای با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای، برگ زرین دیگری بر تاریخ افتخارات این مرز و بوم خواهند افزود.
مهندس امین زاده سرپرست فرمانداری و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان بانه هم چنین افزود: بیش از ۶ هزار رای اولی در شهرستان بانه واجد شرایط شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستند.
در ادامه زاهد صالحی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان بانه گفت: بیش از ۴۰۰ نفر از معتمدین بانه ای شامل نمایندگان هیات نظارت، بازرس و ناظر، از نزدیک بر روند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان بانه نظارت می‌کنند.

امام جمعه بانه نیز در نخستین ساعات شروع انتخابات با حضور در شعبه ثابت شماره ۳ شهر بانه واقع در مدرسه نیایش، رای خود را به صندوق انداخت.

حاج ماموستا عبدالرحمان خدایی در حاشیه حضورش در انتخابات، گفت: مشارکت در انتخابات وظیفه ای شرعی است و اطمینان دارم مردم متعهد و آگاه شهرستان بانه با مشارکت حداکثری خود در این انتخابات، بار دیگر پشتیبانی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب به تصویر خواهند کشید.

 
 

بازدید [ 203 ]
برچسب ها