اخبار

سرپرست فرمانداری بانه:

۴۲ و نیم درصد اشتغال در شهرستان بانه مربوط به بخش صنعت، معدن و تجارت است

۴۲ و نیم درصد اشتغال در شهرستان بانه مربوط به بخش صنعت، معدن و تجارت است
سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان گفت: ۴۲ و نیم درصد آمار اشتغال شهرستان بانه مربوط به بخش صنعت، معدن و تجارت است و این امر گویا گستردگی فعالیت ها و ضرورت نظارت بر فعالیت‌های این حوزه است.

مهندس محمد امین زاده با اشاره به ضرورت ساماندهی بازار و فراهم بودن امکان عرضه کالاها و خدمات به صورت رقابتی با قیمت و کیفیت منطقی و مناسب، بر تقویت آرامش و امنیت بازار و رونق کسب و کار با ساز و کارهای کارشناسی تاکید کرد.
وی همچنین توسعه بخش صنعت و تولید و نویدهای روشن ناشی از آغاز فعالیت منطقه ویژه اقتصادی بانه در آینده نزدیک را از دیگر ظرفیت‌های رونق کسب و کار و توسعه اقتصادی این شهرستان ذکر کرد.

در این نشست ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های احمد رحمانی رئیس پیشین اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بانه، بایز حسینی کارشناس مسئول امور صنایع و معادن، به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.
گفتنی است احمد رحمانی که به افتخار بازنشستگی نائل شد، طی دو دوره مجموعاً به مدت ۱۰ سال ریاست ادارات بازرگانی و صنعت، معدن و تجارت شهرستان بانه را بر عهده داشت و در دوره های مدیریت وی، در سال ۸۲ بازارچه مرزی سیرانبند بانه رتبه اول صادرات کشور و در سال ۹۴ هم اتاق اصناف این شهرستان از منظر اقدامات کاربردی به جایگاه برتر کشوری دست یافت.
 

بازدید [ 207 ]
برچسب ها