اخبار

فرمانداری بانه

امام جمعه بانه، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان بانه، در پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را تبریک گفتند

 امام جمعه بانه، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان بانه، در پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را تبریک گفتند

حاج ماموستا عبداله حیدری امام جمعه بانه، محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و محمد فلاحی فرماندار شهرستان بانه، در پیام مشترکی به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان، این جشن فرخنده را به تمامی مومنان به ویژه مرزنشینان دیار اختیارالدینی تبریک گفتند.

متن پیام بدین شرح است:

 عید قربان به حقیقت ز خداوند کریم
 آفتابی به شب ظلمت انسان آمد
 جمله دلها چو کویری ست پر از فصل عطش
 بر کویـر دل ما، نعمت باران آمد

عید قربان، عید شرافت بنى آدم و کرامت انسانى اوست؛ جشن رها شدن از قید پدرانى است که جان فرزند خویش را نذر قربان گاه ها مى کردند؛ بسترى براى جارى ساختن مفهوم عبودیت و بندگى و عید اطاعت از قادر یکتاست.
این عید فرخنده را که نماد تسلیم مخلوق در برابر خالق لایزال است، به تمامی مردم مؤمن و مهرورز دیار اختیارالدینی ها –بانه سرافراز و متدین- تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از خداوند متعال خواهانیم به برکت عید قربان و حلاوت نماز و عبادتش، با ذکر و دعایش، با قربانى و صدقات و احسانش، ایمان و اخلاص، مهرورزی، نوع دوستی و ایمان و عبودیت را در سیمای دین مداری و اخلاق و منش محمدی (ص) مردم خونگرم این دیار روز به روز متجلی تر سازد. (آمین)
 
سربلندی ابراهیم و آرامش اسماعیل را در لحظه لحظه های زندگیتان به برکت این عید آسمانی از پروردگار مسئلت می نماییم.
عید سعید قربان همایون باد.

* عبداله حیدری امام جمعه بانه
* محسن بیگلری نماینده مردم شریف سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی
*محمد فلاحی فرماندار شهرستان بانه

 

بازدید [ 108 ]
برچسب ها