اخبار

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان بانه با جمعی از بیماران تالاسمی شهرستان.

 دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان بانه با جمعی از بیماران تالاسمی شهرستان.
سرپرست فرمانداری شهرستان به همراه مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان به مناسبت گرامیداشت روز جهانی بیماران تالاسمی با این عزیزان دیدار نمود . 
 مهندس امین زاده ، ضمن آرزوی سلامتی تمام بیماران علی الخصوص بیماران تالاسمی  و سایر بیماران خاص شهرستان از زحمات ارزنده انجمن مردمی بیماران خاص که در طول فعالیت خود توانسته است با یاری مردم خیر اندایش و نوع دوست اقدامات قابل توجهی را در کاستن بخشی از دردها و دغدغه های بیماران خاص به انجام برسانند تشکر و قدردانی نمود.  
 در این دیدار مهندس امین زاده از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه های این عزیزان که مهمترین آنها  تامین دارو ، اشتغال و ... بود  قرار گرفت و در این راستا بر پیگیری مشکلات درمانی از جمله تامین دارو ، انجام آزمایشات و ... از طریق مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکید و از  پیگیری سایر مشکلات آنها  از طریق  فرمانداری و سایر ادارات و سازمانهای ذیربط سطح استان و شهرستان خبر داد.
 در این دیدار  شهلا رحیمی مسئول انجمن بیماران خاص نیز ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور سرپرست فرمانداری شهرستان ، گزارشی از عملکرد ، وضعیت و امکانات موجود در شهرستان را ارائه و  هرکدام از بیماران نیز به نیابت از طرف سایر بیماران خاص مشکلات و دغدغه های خود را مطرح نمودند. 

بازدید [ 43 ]
برچسب ها