اخبار

فرمانداری بانه

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه بر توسعه فعالیت‌های ورزشی، توجه به ورزش قهرمانی، افزایش فضاهای ورزشی، ارتقای شاخص‌های نشاط، شادابی و سلامت جوانان و افراد جامعه تاکید کرد.

 سرپرست فرمانداری شهرستان بانه بر توسعه فعالیت‌های ورزشی، توجه به ورزش قهرمانی، افزایش فضاهای ورزشی، ارتقای شاخص‌های نشاط، شادابی و سلامت جوانان و افراد جامعه تاکید کرد.

‍ مهندس محمد امین زاده در نشست اعضای شورای ورزش شهرستان بانه با بیان ضرورت حمایت از باشگاه‌ها و فعالیت‌های ورزشی، حمایت بیشتر از ورزش های همگانی، ترویج فرهنگ ورزش، توجه به ورزش بانوان، اجرای برنامه‌های ورزشی و سلامت برای زنان و جوانان را از رویکردهای پیش رو در راستای توسعه ورزشی این شهرستان برشمرد.

 مهندس امین زاده از اداره ورزش جوانان خواست موضوع سنددار کردن سالن های ورزشی شهید صفری، گلشهر و آزادگان را با جدیت دنبال نموده و برای برگشت اعتبارات ناشی از درآمد هیئت‌های ورزشی به شهرستان بانه و جذب اعتبارات ماده ۸۸ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت سهم این شهرستان، پیگیری های لازم را انجام دهند.

 سرپرست فرمانداری و رئیس شورای ورزش شهرستان بانه در ادامه از مطالعه و برنامه ریزی برای اجرای طرح جاده تندرستی به منظور ایجاد فضای مناسب برای گروه های پیاده روی بانوان در امتداد جاده بانه-سه راه بویین خبر داد و از ادارات و دستگاه‌های اجرایی نیز خواست برنامه پیاده روی یک ساعته بانوان شاغل را بررسی و احیا نمایند.

مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بانه هم در این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت فضاها و هیات های ورزشی این شهرستان، گفت: هم اکنون ۲۶ هیئت ورزشی فعال، ۶ هیئت ورزشی غیرفعال، ۵۳۰۰ ورزشکار سازمان یافته مردان، ۴۲۰۰ ورزشکار سازمان یافته بانوان، ۴۳ باشگاه ورزشی خصوصی و شماری فضاهای ورزشی اداری در شهرستان بانه وجود دارد و در مجموع سرانه فضاهای ورزشی سرپوشیده این شهرستان ۱۳ سانتی متر مربع و روباز ۲۰ سانتی متر مربع است.

بازدید [ 57 ]
برچسب ها