اخبار

فرمانداری بانه

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر پیامی صادر کرد

  سرپرست فرمانداری شهرستان بانه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر پیامی صادر کرد

متن پیام مهندس محمد امین زاده به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

 قرار گرفتن در زمره یکی از چهارمین تجارت های پرسود و پشتیبانی مافیای قدرتمند و ثروتمند از مواد مخدر، نشان دهنده گستردگی توطئه ها برای آلوده کردن قشرهای مختلف جامعه به ویژه جوانان به اعتیادی است که نهال آرزوهای آنها را به خاکستری سیاه تبدیل کرده و فرد را به ورطه نابودی می کشاند.

 مواد مخدر به عنوان بحران هزاره سوم، گریبان بسیاری از کشورها را گرفته است و ورود مواد مخدر صنعتی و گسترش دامنه و انواع مواد مخدر و روانگردان ها، بر دشواری های ناشی از پدیده اعتیاد و قاچاق افزوده است که ایران اسلامی نیز از این تهدید مستثنی نبوده و همواره هزینه های مادی و انسانی زیادی را برای مبارزه با آن پرداخت کرده است.

 دولت تدبیر و امید نیز تاکنون رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و جلب بیشتر مشارکت های مردم در مبارزه با این آسیب اجتماعی را به عنوان اولویت خود تعیین و برنامه های راهبردی را در این راستا اجرایی کرده است که این اقدامات با جانفشانی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی محقق می شود تا جامعه ای سالم، پاک و عاری از مواد مخدر برای تمامی مردم درسراسر جهان محقق شود.

  در این فرصت، تلاش های تمامی دست اندرکاران عرصه پرخطر و گسترده مبارزه با مواد مخدر را ارج نهاده و توفیق روز افزون آنها را از درگاه ایزد منان آرزومندم.

 محمد امین زاده

  سرپرست فرمانداری شهرستان بانه

بازدید [ 271 ]
برچسب ها