اخبار

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان بانه با امام جماعت روستای ننور

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه پیش از ظهر امروز جمعه ششم اردیبهشت ماه به روستای ننور رفت و با امام جماعت این روستا دیدار کرد.

 سرپرست فرمانداری شهرستان بانه پیش از ظهر امروز جمعه ششم اردیبهشت ماه به روستای ننور رفت و با امام جماعت این روستا دیدار کرد.

 

 

ماموستا عبدالباقی گلنواز در این دیدار با ابراز خورسندی از تعامل و همدلی سرپرست فرمانداری شهرستان بانه و مسئولان اجرایی با مردم و حضور در میان آنان، این دیدارها را نشانه اهتمام برای همدلی و همراهی با مردم، آگاهی از مشکلات، عزم جدی برای رفع موانع و توجه به ظرفیت‌های توسعه برشمرد.

 

مهندس محمد امین زاده هم گفت: مردم و مسئولان از جنس هم و در کنار هم هستند و برای رسیدن به اهداف مشترک شامل ارتقای رفاه عمومی، توسعه منطقه به ویژه روستاها، اشتغالزایی و رونق تولید گام برمی دارند.

 

در این دیدار که بخشدار ننور، جمعی از مسئولان اجرایی شهرستان و مسئول دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس هم سرپرست فرمانداری را همراهی می‌کردند، خالد محمدزاده رئیس شورای اسلامی و مصطفی غفوری دهیار روستای ننور هم مهمترین درخواست های اهالی این روستا را مرمت، بازسازی و تعریض بخش‌هایی از جاده آبادی، ادامه طرح هادی، احداث فضای ورزشی مناسب، برخورداری از اینترنت پرسرعت، بهسازی جاده مالرو در بین مزارع و مراتع، دیوار چینی و زیباسازی ورودی آبادی بیان کردند.

 

 گفتنی است سال گذشته ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای اجرای آسفالت معابر اصلی روستای ننور هزینه شد و به گفته مسئولان، نگهداری از طرح‌های عمرانی و مراقبت از آسفالت و معابر توسط اهالی، از ویژگی‌های بارز مردم این روستا و دلیل اصلی ماندگاری و کارآیی قابل توجه طرح‌های عمرانی در گذر زمان است.

 

 روستای ننور دارای ۲۱۵ خانوار و ۷۰۰ نفر جمعیت است.

 

بازدید [ 218 ]
برچسب ها