اخبار

فرمانداری بانه

24 طرح جدید با اشتغالزایی 148 نفر، در شهرستان بانه به تصویب رسید.

فرماندار شهرستان بانه گفت: «24 طرح جدید با اشتغالزایی 148 نفر در زمینه های تولیدی، خدماتی، ورزشی، گردشگری و کشاورزی، تصویب شده است».
  24 طرح جدید با اشتغالزایی 148 نفر، در شهرستان بانه به تصویب رسید.

محمد فلاحی در پنجمین نشست اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان افزود: «برای اجرای این طرح ها در مجموع 109 میلیارد و 100 میلیون ریال از محل تسهیلات اشتغال فراگیر اختصاص داده خواهد شد».
فلاحی اضافه کرد: «با تصویب این طرح ها، از آغاز اجرای طرح های اشتغال تاکنون در مجموع 60 طرح با اشتغالزایی 486 نفر و 430 میلیارد و 730 میلیون ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در این شهرستان تصویب شده است».
فرماندار بانه با بیان اینکه در حال حاضر اشتغال یکی از دغدغه های اصلی مردم است، تصریح کرد: «مسؤلان دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان، به طور ویژه برای برنامه ریزی، اطلاع رسانی، انجام تمهیدات و اقدامات لازم به منظور ایجاد اشتغال اقدام کنند و تلاش های لازم در این راستا را تسهیل و تسریع نمایند».
حمید ساعدپناه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بانه هم گفت: «با همت دولت در راستای اجرای طرح های اشتغالزایی، هم اکنون تسهیلات اشتغال فراگیر با یارانه 7 درصد، اشتغال روستایی با یارانه 8 درصد و تسهیلات اشتغال خانگی با کارمزد 4 درصد به متقاضیان پرداخت می شود».
در این نشست بر ضرورت جدیت همه دستگاه های اجرایی در زمینه ایجاد اشتغال، توجیه متقاضیان و تکمیل مدارک، طرح های توجیهی و تضمین های بانکی، عدم بدهی و معوقات به بانک ها و تریع و تسهیل در معرفی طرح ها به کارگروه اشتغال این شهرستان تأکید شد.
راه اندازی یک کارخانه تولید پوشاک با 6 میلیارد ریال تسهیلات، احداث یک کارخانه پلاستیک سازی، 2 طرح ورزشی، 2 طرح توسعه و تجهیز در بخش کشاورزی و تاسیس 4 واحد تولید تیرچه و بلوک بتونی، ماشین آلات صنعتی ساختمان، خدمات ام دی اف و ماشین شویی، از جمله مصوبات امروز کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بانه بود.

 

بازدید [ 699 ]
برچسب ها