اخبار

فرمانداری بانه

24 طرح جدید با اشتغالزایی 86 نفر، در شهرستان بانه به تصویب رسید.

فرماندار شهرستان بانه گفت: «24 طرح جدید با اشتغالزایی 86 نفر در زمینه های تولیدی، خدماتی، صنایع دستی و کشاورزی، تصویب شده است».
 24 طرح جدید با اشتغالزایی 86 نفر، در شهرستان بانه به تصویب رسید.

محمد فلاحی در نشست اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان افزود: «برای اجرای این طرح ها در مجموع 81 میلیارد و 400 میلیون ریال از محل تسهیلات اشتغال فراگیر اختصاص داده شده است».
فلاحی اضافه کرد: «با تصویب این طرح ها، از آغاز اجرای طرح های اشتغال تاکنون در مجموع 36 طرح با اشتغالزایی 338 نفر و 321 میلیارد و 630 میلیون ریال تسهیلات اشتغال فراگیر در این شهرستان تصویب شده است».
فرماندار بانه با بیان اینکه اشتغال دغدغه اصلی مردم است، تصریح کرد: «مسؤلان دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان، به طور ویژه برای برنامه ریزی، اطلاع رسانی، انجام تمهیدات و اقدامات لازم به منظور ایجاد اشتغال وقت بگذارند و اقدامات لازم در این راستا را تسهیل و تسریع نمایند».
حمید ساعدپناه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بانه هم از ابلاغ 6 میلیارد و 300 میلیون ریال تسهیلات اشتغال خانگی به این شهرستان خبر داد و گفت: «با حمایت و اهتمام ویژه دولت از اجرای طرح های اشتغالزایی، هم اکنون تسهیلات اشتغال فراگیر با یارانه 7 درصد، اشتغال روستایی با یارانه 8 درصد و تسهیلات اشتغال خانگی با کارمزد 4 درصد به متقاضیان پرداخت می شود».
در این نشست بر ضرورت جدیت همه دستگاه های اجرایی در زمینه ایجاد اشتغال، توجیه متقاضیان و تکمیل مدارک، طرح های توجیهی و تضمین های بانکی، عدم بدهی و معوقات به بانک ها و تریع و تسهیل در معرفی طرح ها به کارگروه اشتغال این شهرستان تأکید شد.

در این نشست همچنین از اقدامات کمیته امداد حضرت امام (رح) شهرستان بانه در زمینه کسب رتبه برتر اشتغالزایی در سال 95 در سطح استان و پرداخت 35 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در سال جاری قدردانی شد.

 

بازدید [ 548 ]
برچسب ها