اخبار

فرمانداری بانه

76 هزار و 282 کارت شناسایی هوشمند ملی در بانه تحویل داده شده است

از آغاز طرح صدور کارت شناسایی ملی هوشمند تاکنون، 76 هزار و 282 کارت در شهرستان بانه به صاحبان آنها تحویل داده شده است.
76 هزار و 282 کارت  شناسایی هوشمند ملی در بانه تحویل داده شده است

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بانه گفت: «از این تعداد کارت ملی تحویل داده شده، 7 هزار و 106 کارت در 7 ماهه اول امسال تحویل داده شده است».
سعداله صادقی با اشاره به اینکه به درستی مشخص نیست چه تعداد افراد واجد شرایط سنی برای دریافت کارت شناسایی ملی هوشمند هستند، از واجدین شرایط خواست با توجه به مهلت تعیین شده که تا پایان سال جاری اعلام شده است، با مراجعه به دفاتر پیشخوان، در اسرع وقت اقدام کنند».
وی به تمهیدات و برنامه های اجرا شده به منظور تسریع و تسهیل در امورات صدور کارت ملی جدید و کاهش مراحل اداری و مراجعات مردم اشاره کرد و افزود: «در آغاز اجرای این طرح، گاهی ماه ها طول می کشید تا پس از تکمیل پرونده الکترونیک و مراحل لازم، کارت ملی صادر و به شهرستان ارسال می شد، اما در حال حاضر این زمان به کمترین حد ممکن رسیده است».
صادقی گفت: «در 7 ماهه آغاز امسال در شهرستان بانه با جمعیت 158 هزار نفر جمعیت، 2 هزار و 306 مورد ولادت، 310 مورد وفات، 743 ازدواج و 163 مورد طلاق ثبت شده است».
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بانه آمار صدور شناسنامه جدید به منظور تعویض شناسنامه های قدیمی در مدت یادشده را 3 هزار و 398 جلد و المثنی شناسنامه صادر شده را 327 جلد عنوان کرد.

 

بازدید [ 710 ]
برچسب ها