برگزارى جلسه توجیهى نمایندگان فرماندار در واپسین ساعات باقى مانده به انتخابات باشكوه ریاست جمهورى و شوراهاى شهر و روستا با حضور فرماندار بانه
28 ارديبهشت 96  07:52 ب.ظ


 

 

به گزارش روابط عمومى فرماندارى شهرستان بانه امروز پنج شنبه ٩٦/٠٢/٢٨ یك روز مانده به انتخابات شكوهمند و تاریخ ساز ریاست جمهورى و شوراها، جلسه توجیهى نمایندگان فرماندار با حضور فرماندار بانه در سالن جلسات فرماندارى برگزار گردید.
در ابتداى جلسه فرماندار بانه با ایراد سخنرانى به بیان فرایندهاى أخذ رأى در روز انتخابات پرداخت و از نمایندگان فرماندار در شعبه هاى أخذ رأى خواست با دقت و حساسیت بالا نسبت به فرآیند رأى گیرى در روز انتخابات و صیانت از آراى مردم پرداخته و نگهبان آراى مردم باشند.
وى با اشاره به حضور پررنگ مردم بانه در صحنه هاى مختلف  گفت: این بار نیز مردم همیشه در صحنه بانه با حضور خود در انتخابات بیست و نهم اردیبهشت ماه برگ زرینى از تاریخ این سرزمین را رقم خواهند زد. 
فرماندار بانه در پایان از نمایندگان فرماندار در شعبه هاى أخذ رأى خواست با هیأت هاى نظارت انتخابات تعامل مناسب داشته باشند تا با برگزارى قانونمند انتخابات و مشاركت حداكثرى مردم شاهد برگزارى شكوهمند انتخابات ریاست جمهورى و شوراهاى اسلامى شهر و روستا باشیم.